volt vagy 10 éve egy vikinges játékunk, és eltűnt vhová, lehetett vikinggel vagy más harcossal lenni, pályákon kellett menni velük, harcolni is kellett útközben, nagyon jó játék volt! és nem is tudok rákeresni cím nélkül! ha vkinek volt hasonló és emlékszik a címére, segítsen! köszi!
Alapvető tételem - amely persze inkább föltétel, azaz állítási kísérlet, mint határozott állítás:
Minden hangnak megvan a saját jellemző tulajdonsága, hogy ne mondjam "jelentése"... - Ezzel az állítással homlokegyenest ütközöm a hivatalos nyelvészet (világszerte értendő) felfogásával, miszerint
Nagyon örülők ennek az oldalnak aminek már tagja is vagyok. Szeretném ha valaki segítene nekem van egy játék amit le szeretnék tölteni ha már egyszer megtaláltam de valahogy sehol nem találom, hogy vajon hol lehetne letölteni. Előre is köszönöm a segítségeteket.
A mese a hagyományos megfogalmazások szerint olyan történet, amiben olyan népi figurák szerepelnek, mint tündérek, koboldok, manók, szörnyek, óriások, beszélő állatok és gyakran varázslatok is . A mese ezen klasszikus formájában sokkal inkább az "egyszer volt, hol nem volt, az Óperenciás-tengeren is
Keserűség és fásultság az, amit az emberek ma leginkább éreznek. Érzik ezt a buszon, a konyhában, a munkahelyen, egymás között tömegben és egyedül, a budoáron is. Csodálkozásra pedig nincs ok.
Az elmúlt néhány napban két olyan eset is történt, amelyek közül az
A ki például verseket ír az mindég kitalál valamit. Egyszer kitaláltam hogy a számítógép neve legyen adatló. - Kreativitás úgye? Most példaul azzal mérgesít az adatlovam hogy rezeg fel és lefelé a monitorképem mintha egy lovon ülnék. Most kíváncsi vagyok hogy mi az hogy "netkobzos."